Sady na ušití panenek

9 položek celkem
Sada na ušití - Skřítek Kapička
170 Kč

Sada na ušití látkového skřítka v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

550
Sada na ušití - Panáček na dřevěném kroužku
130 Kč

Sada na ušití hadrového panáčka v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

551
Sada na ušití - Kroupová skřítka Nája
190 Kč

Sada na ušití kroupové panenky v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

270
Sada na ušití - Skřítek Rolnička
170 Kč

Sada na ušití látkového skřítka v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

89
Sada na ušití - Taštička na šití
230 Kč

Sada na ušití taštičky s vnitřními kapsičkami v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

17
Sada na ušití - Panenka Mazlík
130 Kč

Sada na ušití panenky na mazlení v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

8
Sada na ušití - Panenka Uzlík
190 Kč

Sada na ušití flanelové panenky k usínání v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

9
Sada na ušití - Medvídek Kuba
150 Kč

Sada na ušití hadrového medvídka v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

10
Sada na ušití - Kroupový skřítek Ján
190 Kč

Sada na ušití kroupového skřítka v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

7

V sadách na ušití najdete materiál, návod a střih na panenky, skřítky, medvídka i taštičku s kapsičkami. Výroba látkových panenek je nádherná práce, máte se na co těšit. Pokud jste doma obklopeni svými vlastními látkami a ovčím rounem na výplň, postačí vám PDF návod a střih, který po objednání zasíláme emailem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení