Sady na ušití panenek

9 položek celkem
Sada na ušití - Skřítek Kapička
170 Kč

Sada na ušití látkového skřítka v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

550
Sada na ušití - Panáček na dřevěném kroužku
130 Kč

Sada na ušití hadrového panáčka v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

551
Sada na ušití - Kroupová skřítka Nája
190 Kč

Sada na ušití kroupové panenky v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

270
Sada na ušití - Skřítek Rolnička
170 Kč

Sada na ušití látkového skřítka v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

89
Sada na ušití - Taštička na šití
230 Kč

Sada na ušití taštičky s vnitřními kapsičkami v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

17
Sada na ušití - Panenka Mazlík
130 Kč

Sada na ušití panenky na mazlení v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

8
Sada na ušití - Panenka Uzlík
190 Kč

Sada na ušití flanelové panenky k usínání v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

9
Sada na ušití - Medvídek Kuba
150 Kč

Sada na ušití hadrového medvídka v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

10
Sada na ušití - Kroupový skřítek Ján
190 Kč

Sada na ušití kroupového skřítka v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

7

V sadách na ušití najdete materiál, návod a střih na panenky, skřítky, medvídka a taštičku. Po ušití spotřebujete materiál, vše ostatní vám zůstane pro další tvorbu. Výroba látkových panenek je nádherná práce, máte se na co těšit.