O NÁS

Žijeme mnoha okamžiky našich dnů a žádný se nesnažíme brát jako samozřejmost. Každá chvíle v životě je krásná, když se na ní díváme s úsměvem a s důvěrou, potažmo s vírou.

Tvoříme pro ten neobyčejný pocit radosti z toho, že vám můžeme nabídnout to, co hledáte. Tvoříme pro to něžné zastavení v čase, pro dotek toho „jiného“ světa. A nepřestává nás to bavit – to objevování, odkrývání a zhmotňování. Ten proces zrození...
S pokorou a obdivem se dotýkáme přirozené krásy přírodních materiálů, neboť právě ony nám nabízejí způsob, jak můžeme propojit vlastní hodnoty spolu s citem pro jemnost a smyslnost.

Vlastníma rukama tvoříme každý kousek a za jeho kvalitu ručíme. Očekáváme vaši zpětnou vazbu, velmi rádi vylepšíme případné nedostatky. Vaše přání je pro nás výzvou, ale potřebujeme o něm vědět, proto neváhejte se na nás obrátit.

Všechny krásné výrobky, které pro vás tvoříme, nabízíme také k prodeji na řemeslných a farmářských trzích.
Kde a kdy nás můžete potkat, se dozvíte zde.
A jak nás poznáte? Tak :-)

 

My2

Naše vlastní motto:
„Díky jednotlivým pomalým krokům, kterým věnujeme svou pozornost a péči, dojdeme dlouhou cestu, jež je tvořena právě těmito malými činy. Nesnažme se dohlédnout až na samotný cíl cesty, ale směřujme svou pozornost ke každému kroku zvlášť. Společně vedle sebe!“

Proč se náš ateliér jmenuje právě Arwenka?
Byla jednou jedna psí holčička s krásnýma mandlovýma očima a sněhově bílou hustou srstí. Měla ráda život a lidi, se kterými žila. Hluboce milovala svou věrnou psí kamarádku, se kterou se často vydávala na tajné a dlouhé cesty. Z té poslední se už nevrátila… A protože si přejeme, aby tu mohla s námi být, její jméno Arwen zdobí náš ateliér. „Ať jsi kdekoliv, zůstáváš navždy v našem srdci...“

Co je na nás zajímavého? 
Všechny naše výrobky jsme nejprve vyzkoušeli sami na sobě a to tak, že byly a stále jsou součástí našeho života. Vše odstartovaly látkové panenky, se kterými vyrostly naše děti. Následovaly sady na ušití panenek, kdy jsme se inspirovali v chráněné dílně Ignis. Pak přišly na řadu látkové pytlíky, které nenajdete v běžném obchodě (alespoň nám se to nikdy nepodařilo). Přírodní mýdla používá v koupelně celá naše rodina již několik let a jsme z nich stále nadšení. Sady na výrobu mýdel u nás čekají na ty z vás, kteří si svá mýdla raději vyrobíte, než koupíte. Přírodní olejové parfémy si k nám našly cestu skrze lásku k aromaterapii a den bez této čisté vůně si dnes už nedovedeme představit. Obalit knihu oblíbenou látkou zpestřenou paličkovanou krajkou a čistým lnem byl zprvu rychlý nápad jak si zpříjemnit chvíle relaxace, až se látkové obaly na knihy ukázaly jako velmi praktický pomocník při četbě knih, kterou tolik milujeme. A nahřívací polštářky nám zpříjemňují ten čas, kdy si dovolíme se také někdy pořádně vyspat. Ze všeho nejvíce nás nadchlo nakupování do vlastních obalů. A tak šijeme nákupní sáčky, abychom tuto ekologickou myšlenku podpořili a dále rozšiřovali. A lněné tašky? Do těch uložíme nejen nákup, ale i každou věc, kterou na svých cestách potřebujeme :)

Čím se lišíme od jiných eshopů?
V našem eshopu najdete výrobky, které tvořily a zanechaly v nich stopu naše ruce. Nejen, že je to na nich i na nás vidět na první pohled, ale vy sami poznáte, že vám budou sloužit jak mají. Neboť do své práce vkládáme jak radost a lásku, tak i kvalitu a poctivost.

Naplavka

Dovolte si nadechnout té čistoty a radosti, díky kterým se toto všechno pro vás rodí v ten správný čas...
Vstupte dál a zaposlouchejte se…, neboť dary z přírody a věci z nich vykouzlené mluví svou vlastní řečí.
A ten, kdo naslouchá, tomu se otevírá brána do světa harmonie…

Těšíme se na vaše objednávky i další úsměvy od vás všech!
Iva a Jiří Pobříslovi