Sada na ušití - Skřítek Kapička

190 Kč
Skladem

Sada na ušití látkového skřítka v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete si vyrobit vlastní panenku pro sebe nebo své děti? Tak to máme velkou radost. Neboť je to nádherná práce, při které se vám v rukách rodí nová bytost.

Něžný skřítek s kapuckou putoval lesní pěšinkou a díval se kolem sebe, aby ještě zahlédl poslední sluneční paprsky. Když se setmělo, navlékl si kapucku a ulehl do jehličí, aby si odpočinul... Jakmile se probudil, rozběhl se a poskakoval mezi kapkami rosy...

Sada obsahuje návod na ušití s podrobným postupem práce, střih na skřítka a veškerý materiál potřebný k tvorbě: bavlněné froté, úplety na hlavičku, pevné nitě, bavlnka na vyšití očí, vlněná příze na vlásky. Pouze ovčí rouno, kterého potřebujete k vyplnění hlavičky a celého tělíčka cca 30g, není součástí sady.

Vypracovali jsme pro Vás přílohu, s níž se naučíte správně vyvazovat hlavičku, tvarovat obličej, vyšívat vlásky aj. Tato příloha je také součástí připravené sady na ušití.

Připravujeme vždy několik barevných kombinací látek. Svou přibližnou představu o tom, v jakých barvách byste chtěli skřítka Kapičku šít, nám napište do poznámky k objednávce. Nebo to nechte na nás a my pro vás vybereme tu nejhezčí kombinaci.

Výroba panenek je jedna z činností, na kterou člověk dnešní doby zapomněl...