Sada na ušití - Skřítek Kapička

170 Kč
Skladem

Sada na ušití látkového skřítka v sobě skrývá podrobný návod krok za krokem, střih a veškerý materiál potřebný k tvorbě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete si vyrobit vlastní panenku pro sebe nebo své děti? Tak to máme velkou radost. Neboť je to nádherná práce, při které se vám v rukách rodí nová bytost.

Něžný skřítek s kapuckou putoval lesní pěšinkou a díval se kolem sebe, aby ještě zahlédl poslední sluneční paprsky. Když se setmělo, navlékl si kapucku a ulehl do jehličí, aby si odpočinul... Jakmile se probudil, rozběhl se a poskakoval mezi kapkami rosy...

Sada obsahuje návod na ušití s podrobným postupem práce, střih na skřítka a veškerý materiál potřebný k tvorbě: bavlněné froté, úplety na hlavičku, pevné nitě, bavlnka na vyšití očí, vlněná příze na vlásky. Pouze ovčí rouno, kterého potřebujete k vyplnění hlavičky a celého tělíčka cca 30g, není součástí sady.

Vypracovali jsme pro Vás přílohu, s níž se naučíte správně vyvazovat hlavičku, tvarovat obličej, vyšívat vlásky aj. Tato příloha je také součástí připravené sady na ušití.

Připravujeme vždy několik barevných kombinací látek. Svou přibližnou představu o tom, v jakých barvách byste chtěli skřítka Kapičku šít, nám napište do poznámky k objednávce. Nebo to nechte na nás a my pro vás vybereme tu nejhezčí kombinaci.

Výroba panenek je jedna z činností, na kterou člověk dnešní doby zapomněl...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení